Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
České Budějovice
Obchodní a průmyslová komora - pro zásluhu b.l. - alegorie průmyslu a obchodu, opis / nápis v kartuši a věnci, Nesign., Punc.BS, pat. Ag900, 44mm, 34g