ČNS Praha, 76. aukce

Kříž - Regionální hospodář. a lesnická výstava 1882 -

Položka 2385
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 850 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Gratzen (Nové Hrady)

Kříž - Regionální hospodář. a lesnická výstava 1882 - žena s pluhem a loveckým psem, německý opis / 4-řádk. něm.nápis a opis, Sign., měď 37 mm, krásná patina