ČNS Praha, 76. aukce

Výstava školních prací 1900 - učeň a nápis na stuze /

Položka 2389
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální cena: 1 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Innsbruck

Výstava školních prací 1900 - učeň a nápis na stuze / anděl s městským znakem, nápis na stuze, Nesign., Punc., patinované Ag800, 53mm, 49.668g, téměř