ČNS Praha, 76. aukce

Nesign. - upomínka na slavnost Krameriovu 28.9.1868 -

Položka 2390
Vyvolávací cena: 280 Kč

Aktuální cena: 280 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Klatovy

Nesign. - upomínka na slavnost Krameriovu 28.9.1868 - dva znaky pod korunou, opis / 6-řádkový český nápis ve věnci, cín 32 mm s původním raženým ouškem, patina

Zachovalost: 1/0