ČNS Praha, 76. aukce

Šmakal - Spolek chovatelů ptactva a drob. zvířectva -

Položka 2392
Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální cena: 1 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Kostelec nad Černými lesy

Šmakal - Spolek chovatelů ptactva a drob. zvířectva - městský znak, lipové ratolesti, písmo / králík, drůbež, zpěvní ptáci, Sign., zlacený bronz 43 mm