ČNS Praha, 76. aukce

Kříž a Neudeck - Hospodářská výstava 1888 - výstavní

Položka 2395
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální cena: 1 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Napajedla

Kříž a Neudeck - Hospodářská výstava 1888 - výstavní atributy, nápis/ 3-řádk.nápis, opis, vavřínový věnec, Sign., Punc., Ag800, 41mm, 30.034g, dr.hr.,rys., pat.