ČNS Praha, 76. aukce

Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí

Položka 2396
Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální cena: 750 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Olomouc

Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, německý opis / městský znak v kartuši, německý opis, Sign.JS, zlac.bronz 47 mm, patina, tém.