ČNS Praha, 76. aukce

Šmakal - Spolek chovatelů dr.zvířectva - Za zásluhy -

Položka 2397
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 650 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Pardubice

Šmakal - Spolek chovatelů dr.zvířectva - Za zásluhy - městský znak, lipové ratolesti, opis/ drůbež, králík, ratolesti a nápis, Sign., bronz 35mm, patina, téměř