ČNS Praha, 76. aukce

Odhalení pomníku Františka Martina Pelzela 28.9.1870

Položka 2424
Vyvolávací cena: 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Rychnov

Odhalení pomníku Františka Martina Pelzela 28.9.1870 - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis, Nesign., cín 28 mm s původním raženým ouškem, PZ.182, patina