ČNS Praha, 76. aukce

Svěc.praporu Spolku řemeslnicko-živnostenského 1886 -

Položka 2426
Vyvolávací cena: 240 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Slaný

Svěc.praporu Spolku řemeslnicko-živnostenského 1886 - český lev, český opis / český 5-řádkový nápis a opis, Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, patina