ČNS Praha, 76. aukce

Fischer a Loos - 1100 let objev. pramenů 1862 - znak

Položka 2430
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Teplice

Fischer a Loos - 1100 let objev. pramenů 1862 - znak města, něm. opis / scéna objevení pramenů, něm. opis, Sign., měď 50mm, 63.446g, vlas.škr., krásná patina