ČNS Praha, 76. aukce

Nesign. - Jarní slavnost v Prátru 29.-30.V.1886 -

Položka 2435
Vyvolávací cena: 180 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Vídeň

Nesign. - Jarní slavnost v Prátru 29.-30.V.1886 - dva znaky pod korunou, opis / 7-řádkový nápis ve věnci, mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, patina