Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Wels (v Dolním Rakousku)
Leisek - Hospodářská a živnostenská výstava 1882 - alegorie / 8-řádkový nápis, vyražené vročení, Sign., Punc., Ag800, 46mm, 30.087g, krásná patina