Příjem limitů končí:Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Závist u Zbraslavi
Odhalení pomníku Vítězslava Hálka 2.7.1876 - pomník, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř