Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Znojmo
Zach - První jihomoravský spolek pro chov opeřenců a malozvířeny b.l. - alegorie / česko-německý nápis, Sign., postříbřená bronzová plaketa 45x70 mm, patina