ČNS Praha, 76. aukce

Medaile Moravské myslivecké společnosti b.l. - svatý

Položka 2451
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 2 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Morava

Medaile Moravské myslivecké společnosti b.l. - svatý Hubert na lovu / znak společnosti, něm. opis a nápis, Nesign., Punc., patinované Ag800, 37mm, 24.418g, hr.