ČNS Praha, 76. aukce

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava

Položka 2458
Vyvolávací cena: 200 Kč

Aktuální cena: 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádk.nápis, ratolesti, Sign., Punc., lesklé Ag987, 32mm, 14.856g, Fl.41d, Nov1.100a, zkouška kovu