ČNS Praha, 76. aukce

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994

Položka 2463
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 480 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Česká republika

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1994, Nesign., Znač.BIJ (Jablonec), Punc., Ag925, 42mm, 25.526g