ČNS Praha, 76. aukce

Georgius Castriotus Scanderbek - medaile ve velikosti

Položka 2465
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Albanie

Georgius Castriotus Scanderbek - medaile ve velikosti franku - poprsí zleva, opis a nápis / znak na plášti, Nesign., Nepunc., Ag835, 24mm, 4.728g, nep.rysky R!