ČNS Praha, 76. aukce

Andrieu

Položka 2468
Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Andrieu, Jouannin a Denon - lékařská akademie 1805 - poprsí zprava, opis/ Aeskulap a student, opis, Sign., bronz 40mm, 37.328g, Zeitz.53, krásná patina