ČNS Praha, 76. aukce

Montagny - AR svatební medaile b.l. - muž a žena

Položka 2469
Vyvolávací cena: 800 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Montagny - AR svatební medaile b.l. - muž a žena u oltáře/ květinový věnec a volné místo pro věnování, Sign., Ag 28mm, 10.806g, nep.rysky, pěkná patina