ČNS Praha, 76. aukce

Olof Immanuel Fahraeus (1796 - 1884) - medaile 1889 -

Položka 2501
Vyvolávací cena: 750 Kč

Aktuální cena: 750 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Švédsko

Olof Immanuel Fahraeus (1796 - 1884) - medaile 1889 - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, opis, Sign.LA (Lea Ahlborn), Ag 31mm, 14.016g, rys., patina

Zachovalost: 1/0