ČNS Praha, 76. aukce

Slovensko b.l. - Cyklistické závody 220 S. "Jánošik"

Položka 2511
Vyvolávací cena: 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Cyklistické medaile a odznaky

Slovensko b.l. - Cyklistické závody 220 S. "Jánošik" chl., Nesign., bronzový zlacený šestiúhelník 50x56 mm se závěsem

Zachovalost: 0/0/-