ČNS Praha, 76. aukce

Třebíč 15.8.1896 - hlavní jízda ČSK - 1.místo

Položka 2514
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Cyklistické medaile a odznaky

Třebíč 15.8.1896 - hlavní jízda ČSK - 1.místo, Nesign., honosný prořezávaný zlacený bronz 42x45 mm s jedním českým granátem, modrobílá trojúhel. stuha

Zachovalost: 1/-/1