ČNS Praha, 76. aukce

Konference svatého Vincence de Paula - 40 Haléřů

Položka 2518
Vyvolávací cena: 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Pražské reklamní a účelové známky

Konference svatého Vincence de Paula - 40 Haléřů, Sign.Pátek, mosaz 27 mm, stopa po oušku (patrně raženo na střížku pro medailku s ouškem), patina