ČNS Praha, 76. aukce

Soběslav 1898 - Výstava obrazů

Položka 2521
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 850 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Smaltované odznaky

Soběslav 1898 - Výstava obrazů, plakátů, pohlednic, ....., Nesign., smaltovaný zlacený bronz 30x35 mm se zavíracím špendlíkem, dvě související pohlednice

Zachovalost: 1