Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Bingen a.Rh. 1904 - XX.spolkové střelby - velkovévoda Ernst Ludwig v.Hessen, opis / pohled na město, nápis, Sign.Balmberg, Nepunc., patinované Ag, 42mm, 35.742g