ČNS Praha, 76. aukce

Vídeň 1902 - svěcení praporu - arcivév. Marie Reiner

Položka 2542
Vyvolávací cena: 4 400 Kč

Aktuální cena: 4 400 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Vídeň 1902 - svěcení praporu - arcivév. Marie Reiner, opis / pět trpaslíků nese prapor, v pozadí Vídeň, nápis, Sign.Marschall, Punc., patin. Ag 37mm, 25.390g