ČNS Praha, 76. aukce

Kolářský - 10 let společnosti Autoart 2000 - dva

Položka 378
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Aktuální cena: 9 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Kolářský - 10 let společnosti Autoart 2000 - dva portréty, emblém, opis / emblémy, znaky, opis, Sign., Punc., Ag585, 22mm, 10.687g, kapsle RRR!