ČNS Praha, 76. aukce

WIM - Vídeňské veletrhy - 50 let trvání 1921/1971 -

Položka 386
Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Rakousko - město Vídeň

WIM - Vídeňské veletrhy - 50 let trvání 1921/1971 - emblém a 4-řádkový nápis / 4-řádkový nápis, Nesign., Au585, 20mm, 4.989g, nep.rysky, patina