Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Octavianus, 37 př.Kr.
AR Denár, Hlava zprava, opis / bohoslužebné náčiní, opis "COS.ITER.ET.TER.DESIGN.", Crawford.538/1, Seaby.91, Alb.1692, exc., nedor., vl.škr., patina R!