ČNS Praha, 76. aukce

AE Antoninianus

Položka 740
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Carus, 282 - 283

AE Antoninianus, Rv:"IOVI.VICTORI.", stojící Jupiter, S.3301, RIC.38 - mincov.Řím - 2.dílna - blíže nedat., nedor., mírně exc., mírně kor., patina

Zachovalost: 2/2