František II., 1792 - 1835
Loos a Koenig - AR úmrt. medaile 1835 - poprsí zprava a opis/ truchlící Austrie, Hungarie a Bohemie, písmo, Sign., 41mm, 22.055g, ČS.1454, dr.hr., rysky, patina