Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Radnitzky - II. ornitologická výstava ve Vídni 1883 - poprsí zprava, opis / pták v letu, ratolesti, vročení a opis, Nesign., měď 37mm, 23.962g, krásná patina R!