ČNS Praha, 77. aukce

Nesign. (Becker) - pamět.medaile 1629 / 1874-1884 -

Položka 1268
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 16 000 Kč

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Nesign. (Becker) - pamět.medaile 1629 / 1874-1884 - poprsí mírně zprava, opis/ honosný korun. znak, opis, Ag 29mm, 19.763g, odstr.ouško, vl.rysky, patina RR!

Zachovalost: 1/0