Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
František Josef I. a Vilém II. - monogramy císařů na štítu se 3 korunami - Kriegsfürsorge 1915, zlacený a smalt.bronz 20x31 mm s poškoz. zavíracím špendlíkem