Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Řád Republiky ČSR, VM.31-1, čísl. (208), Sign. Zukov, Punc. Ag900, legitimace s udělením "Božena Machačová - Dostálová (ministryně), 7.5.1955"