ČNS Praha, 77. aukce

Ministerstvo zemědělství ČSR - Za zásluhy (1922)

Položka 2347
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Brůha Jaroslav, 1889 - 1976

Ministerstvo zemědělství ČSR - Za zásluhy (1922) státní znak, dobytek, pluh a opis / alegorie, nápis, Sign., Punc., patinované Ag987, 50mm, 58.792g, skvrny