ČNS Praha, 77. aukce

Větší medaile na oživenie kremnického baníctva 1934 -

Položka 2354
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Docílená cena: 24 000 Kč

Hám Anton, 1899 - 1965

Větší medaile na oživenie kremnického baníctva 1934 - klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak, opis, Sign., Punc., Ag987, 40mm, 20.003g, pat.