ČNS Praha, 77. aukce

Spolek pro pěstování řezby lupenkou b.l. (cca 1880) -

Položka 2356
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Haberle Alois, 1850 - 1911

Spolek pro pěstování řezby lupenkou b.l. (cca 1880) - český znak, český opis / 2-řádkový nápis a opis ve věnci, Sign., Punc., Ag800, 45mm, 35.761g, pěkná pat.