Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Hofmann Alfréd
Anton Bruckner - pamětní medaile 1896/1946 - hlava zprava, opis / varhany, opis, Sign., Punc., patinov. Ag900, 56mm, 81.796g, téměř R!