ČNS Praha, 77. aukce

Jan Kollár - 100.výročí narození 1893 - poprsí čelně

Položka 2366
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Chaura Karel, 1869 - 1945

Jan Kollár - 100.výročí narození 1893 - poprsí čelně, vročení, opis / lyra, vařínová a lipová snítka, opis, Sign., bronz 34 mm, 16.219g, nep.hr., pěkná patina