ČNS Praha, 77. aukce

Jindřich Fügner / Miroslav Tyrš b.l. (1904) -

Položka 2389
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Myslbek Josef Václav, 1848 - 1922

Jindřich Fügner / Miroslav Tyrš b.l. (1904) - poprsí zprava, opis / poprsí zleva, opis, Sign., Nepunc., Ag 23mm, 7.540g, pěkná patina