ČNS Praha, 77. aukce

Krems - 1100 let založení kláštera 1877 - Kristus

Položka 2414
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Krems - 1100 let založení kláštera 1877 - Kristus, dva světci, znak, budovy a opis / scéna založení, nápis a opis, Sign., měď 58 mm, krásná patina