ČNS Praha, 77. aukce

První rybářský klub v Praze b.l. - kapr zprava

Položka 2432
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Stehlík Josef

První rybářský klub v Praze b.l. - kapr zprava, nápis / lipová a vavřínová ratolest, nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 44mm, 33.005g