Španiel Otakar, 1881 - 1955
T.G.Masaryk - České slovo na věčnou paměť 1930 - hlava zprava, opis / lipová snítka, nápis, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 15.008g, Fl.31, hrana, vl.rysky