ČNS Praha, 77. aukce

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1967 - pro světovou

Položka 2604
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1967 - pro světovou výstavu v Montréalu, Nesign., Ag999, 41mm, 25.626g, pěkná patina R!