Německo - BRD
Ronald Regan a Michail Gorbačov - setkání 7.12.1987 - dvojportrét, Bílý dům, opis / znaky USA a SSSR, opis, Nesign., Nepunc., Ag999, 40mm, 20g, etue, certifikát