ČNS Praha, 77. aukce

Ronald Regan a Michail Gorbačov - setkání 7.12.1987 -

Položka 2643
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 340 Kč

Německo - BRD

Ronald Regan a Michail Gorbačov - setkání 7.12.1987 - dvojportrét, Bílý dům, opis / znaky USA a SSSR, opis, Nesign., Nepunc., Ag999, 40mm, 20g, etue, certifikát

Zachovalost: Proof