Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Leobersdorf 1886 - slavnost svěcení praporu 25.9. - prapory, dělové hlavně a koule, opis / 6-řádk. nápis, Nesign., mosaz 29 mm s pův.ouškem, vada mat., patina