Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Pohrlitz (Pohořelice u Břeclavi) 1898 - Spolek korun. prince Rudolfa - 25 let trvání spolku, Nesign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, vlas.škr., patina